Až 150 pracovních plošin k zapůjčení v Plzni!

Rezervace na 605 247 111

Po - Pá 07:00 až 18:00

Pronájem autojeřábu v Plzni, Lounech a okolí

Již celou řadu let se naše firma věnuje pronájmu autojeřábů s obsluhou. V uplynulém roce jsme se proto rozhodli tuto službu nabízet také v naší plzeňské pobočce. Vzhledem k bezkonkurenční ceně dopravy jsme ovšem schopni zajistit pronájem aujeřábu po celém okolí Plzně. Kompletní informace ohledně pronájmu a prodeje jeřábů najdete na našem firemním webu. Pokud budete mít o pronájem jeřábu zájem, neváhejte nás kontaktovat na číslech uvedených v kontaktech. Před samotným pronájmem autojeřábu je rovněž možné si na místě montáže telefonicky domluvit schůzku s naším pracovníkem, se kterým můžete zvážit, zda je pro vás pronájem jeřábu vhodný, či je lepší zvolit nějaké alternativní řešení.

Disponujeme zkušenými jeřábníky a především kvalitními jeřáby Liebherr. Menší práce jsme schopni zajistit Tatrou AD20T.

Již několik se věnujeme také prodeji jeřábů, konkrétní pásových minijeřábů BG Lift. Tyto jeřáby kompaktních rozměrů umožňují bezpečný průjezd velmi úzkými otvory (šířka jeřábu je 800 mm) a jsou tak vhodné i pro práce v interiéru. Nejprodávanější model BG Lift M 250 má nosnost 2,5 tuny s dosahem až 14 metrů. Je velice vhodný například pro instalaci oken a skla obecně.

Autojeřáb Liebherr LTM1030/2.1 je i přes celkovou hmotnost přesahující 23 tun umístěn pouze na dvounápravovém podvozku, navíc jsou obě nápravy řiditelné, což umožňuje bezkonkurenční manévrovací radius. Ohromnou předností je rovněž stranový dosah – při nasazení nastávce („krákorce“) je schopný dosáhnout až do vzdálenosti 45 metrů. Nasazování protizávaží se provádí hydraulicky, v místě pronájmu Vás tedy nebude nic zdržovat.

Parametry nejuniverzálnějšího autojeřábu Liebherr LTM1030/2.1:

  • nosnost 35 tun
  • maximální dosah: 45 m (při použití nástavce)
  • průjezdní šířka 2,55 m
  • průjezdní výška 3,55 m
  • délka 10,15 m