Až 150 pracovních plošin k zapůjčení v Plzni!

Rezervace na 605 247 111

Po - Pá 07:00 až 18:00

O společnosti

Společnost Plošiny Rybáček s.r.o. vznikla v roce 1991 za účelem vykrytí vysoké poptávky servisu pracovních plošin. Soustavným rozvojem se v průběhu let stala nejen významným servisním centrem, ale taktéž prodejcem pracovních plošin a především přední půjčovnou plošin. V roce 2019 došlo k fúzi plošinové divize firmy Osvětlení, s.r.o. a Plošiny Rybáček s.r.o., čímž vznikla nová pobočka pro pronájem plošin. Plošiny tak pronájímáme v celém severo i západočeském regionu, jmenovitě pak Louny, Žatec, Most, Litvínov, Chomutov, Podbořany, Rakovník, Plzeň, Domažlice, Rokycany, Klatovy, Karlovy Vary a další přilehlé obce.

150 plošin k zapůjčení!!!

Pronajímáme plošiny všech typů a všech výškových rozsahů, na všechny stavební činnosti. Můžete si u nás vybrat z 80 vlastních plošin a 70 pracovních plošin od smluvních partnerů za stejných platebních podmínek.

Nabízíme pracovní plošiny značek Genie a AIRO. Spolehlivost pracovních plošin je potvrzena pravidelným servisem. V průběhu dlouhodobých zakázek jsou plošiny našimi techniky kontrolovány a jakákoli zjištěná či nahlášená závada je neprodleně odstraněna. Případné problémy a závady řešíme okamžitě po telefonu nebo výjezdem k servisu, kdy naše půjčovna plošin okamžitě zajistí výměnu vadného stroje – plošiny.

Plošinu vám zavezeme na předem domluvené místo a provedeme zaškolení k obsluze dané plošiny.

Nabízíme možnost zaškolení pro certifikaci k obsluze plošin.

Využití montážních a vysokozdvižných plošin

Naši klienti plošiny nejčastěji využívají pro různé stavební práce (montážní, údržbové, natěračské a malířské práce, atd.), montáže reklam větších rozměru a billboardů, světelných tabulí, montáže regálů a mechanismů ve velkých halách, k opravám památek, montážím veřejného osvětlení nebo vánočního osvětlení.

Plošiny lze použít i pro soukromé účely, jako je natírání, mytí či opravy fasád domu, prořezávání stromů na pozemku, montáž hromosvodu nebo satelitu, či jiné drobné úpravy na obydlí.