O firmě Osvětlení - Plošiny výhodně

Společnost Osvětlení spol. s.r.o. vznikla v roce 1992 v Plzni. Vlastním půjčováním plošin se zabývá od roku 1997. Naše firma je největší společnost zabývající se pronájmem a provozem montážních plošin ve velkém rozsahu, pokrývající oblast celého západu Čech. Plošiny pronájímáme po celé ČR.

K zapůjčení 80 plošin

Pronajímáme plošiny všech typů a všech výškových rozsahů, na všechny stavební činnosti. Můžete si u nás vybrat z 30 vlastních plošin a 50 pracovních plošin od partnerů za stejných platebních podmínek.

Pracovní plošiny, které nabízíme k pronájmu jsou vyrobeny renomovanými výrobci z Německa, Francie a Itálie. Spolehlivost pracovních plošin je potvrzena pravidelnými předepsanými revizemi, nikdy tedy nenastane situace, aby pracovní plošina byla půjčena s nějakou závadou. V průběhu jednotlivých zakázek jsou plošiny našimi techniky kontrolovány a jakákoli zjištěná či nahlášená závada je neprodleně odstraněna. Spolehlivost naší půjčovny plošin řešíme i v případě nenadálé situace, kdy naše půjčovna plošin okamžitě zajistí výměnu vadného stroje – plošiny.

V sídle firmy se nachází opravárenská hala v níž naši technici provádí veškeré předepsané úkony, včetně nezbytných oprav na mechanismech. Od svých zákazníků vyžadujeme kromě nezbytné serióznosti také mimořádnou citlivost při provozování montážních plošin, a to včetně zajištění neustálé čistoty mechanismu – plošiny. V případě, že nás požádá zákazník o provedení ošetření plošiny z hlediska čistoty i tento úkon naše společnost za úhradu provede.  

Využití montážních a vysokozdvižných plošin

Plošiny lze využít pro různé stavební práce (montážní, údržbové, natěračské a malířské práce, atd.), montáže reklam větších rozměrů a billboardů, světelných tabulí, montáže regálů a mechanismů ve velkých halách, opravy památek, montáž veřejného osvětlení, vánoční osvětlení a další. Plošiny lze použít i na menší práce pro jednotlivce, jako je natírání, mytí či opravy fasád domu, prořezávání stromů na pozemku,  montáž hromosvodů nebo satellitů, či jiné drobné úpravy na obydlí.

Dispečink pro plošiny

Naše půjčovna plošin provozuje dispečink na tel. č. 605 247 111-3, který je k dispozici od 07:00 do 16:00. 

Telefonní linky pro komunikaci:

Tel. : + 420 377 423 331
Tel./Fax : + 420 377 422 757
Mob. : + 420 605 247 111

Na těchto tel. číslech Vám bude sdělena potřebná informace k naplnění Vašeho požadavku.

Při použití montážní plošiny se Vám vynaložené finance mnohonásobně vrátí uspořením času zajištěním bezpečné a kvalitní práce.

Kontakt

Osvětlení spol. s.r.o.
Boettingerova ul. 2
301 87 Plzeň
IČ: 46887113
DIČ: CZ46887113

© Všechna práva vyhrazena Osvětlení s.r.o. - Pracovní a montážní plošiny

webdesign ANTstudio.cz